Konsolidace půjček bez registru je konsolidace půjček do jedné poskytována bez prověřování různých registrů dlužníků. Konsolidace půjček bez registru je tedy určena hlavně pro lidi, kteří jsou zapsání v registru dlužníků. Více najdete v celém článku.

Sjednocení půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru vám umožní, aby jste místo několika menších úvěrů či půjček splácely jeden velký úvěr. Je možno díky tomu, ušetřit měsíčně docela velkou sumu. Každá půjčka má totiž svoje úroky , poplatky za vedení úvěrového účtu atd. Když budete mít jeden velký úvěr, tak budete tyto poplatky platit pouze jednou a také úroky budou asi výrazně nižší.

Jak vybrat společnost pro konsolidace půjček bez registru ?

U samotné konsolidace půjček bez registru je výběr finanční instutice klíčový, bude později rozhodovat o vaši spokojeností s konsolidací. Dobře tedy vybírejte u kterou společnosti provedete konsolidace vaši dosavadních půjček. Obracejte se především na zavedené společnosti, které mají již nějaké pozitivní reference a je možné si o ní dohledat informace na internetu. Výběr špatné společnosti by se vám mohl pěkně prodražit.

Je třeba ručit nemovitostí

Konsolidace půjček bez registru často vyžadují abyste ručily svoji nemovitostí. Finanční instituce má tak větší jistotu, že v případě problémů získá svoje penze zpátky. Díky tomu, že budete ručit nemovitostí také získáte výrazně nižší roční úrok. Konsolidace půjček bez registru je pak dost podobná klasické americké hypotéce. Na vašem bytě či rodinném domě bude mít tedy společnost zástavní právo. A v případě dlouhodobých problémů se splácením konsolidace můžete o svoji nemovitost přijít.

Sníží se měsíční splátky

Konsolidace půjček bez registru často dokáže to, že se vám výrazně sníží měsíční splátka. Často se ale splatnost této půjčku roztáhne do delšího časového období. Ale důležité je, že budete schopni pravidelně splácet svoje závazky.