Konsolidace půjček bez ručení nemovitostí vyhledávají především lidé, kteří nechtějí ručit svým bytem nebo rodinným domem. Konsolidace půjček bez ručení slouží ke konsolidaci několika malých úvěrů či půjček do jedné velké půjčky s jednou splátku za měsíc.

Bez ručení bytem či rodinným domem

Konsolidace půjček bez ručení po vás nebude nikdy požadovat ručení nemovitostí. Nemusíte tedy zastavovat svůj byt či rodinný dům. Pro hodně lidí je to lákavá varianta, protože nemusí ručit nemovitostí a mají tak jistotu, že v případě problémů nepřijdou o střechu nad hlavou.

Konsolidace půjček bez ručení do jedné velké půjčky

Konsolidace půjček bez ručení vám pomůže s tím, abyste svoje dosavadní malé úvěry a půjčky sjednotily do jedné velké půjčky. Často je to hodně výhodné a můžete měsíčně na splácení dluhů ušetřit docela velkou sumu. Je totiž časté že každý úvěr má poplatky za vedení úvěrového účtu a podobně. Na víc spotřebitelské úvěry mají vysoké úroky, takže můžete docela dost ušetřit na na úrocích.

Konsolidace půjček bez ručení je spíše pro menší částky

Konsolidace půjček bez ručení nemovitostí jsou určiny pro konsolidaci (sjednocení) menších částek. Je to zhruba do výše 300 000 Kč, ale každá finanční společnost má strop nastavený trochu jinak. Je ale třeba prostě počítat s tím, že konsolidace půjček bez ručení je určena pro konsolidaci menších půjček a úvěrů. Pokud by jste chtěli konsolidovat větší částku, tak už opravdu musíte ručit svoji nemovitostí nebo jiným cenným majetkem.

Konsolidování půjček výhody

Konsolidace půjček bez ručení do jedné velké půjčky má tyto výhody:

  • stačí odeslat pouze 1 splátku měsíčně
  • ubude vám starostí a kontrolování, jestli platby opravdu odešli
  • můžete měsíčně ušetřit docela velkou sumu
  • často nižší roční úrok