Online půjčky bez osobních kontaktů jsou novým trendem, kdy jsou půjčky poskytovány jednodušše přes internet. Tyto půjčky poskyjí hlavně nebankovní společnosti a firmy. V článku se dozvíte více informací o různých online půjčkách bez osobních kontaktů.

Sednete za počítač a vyřídíte půjčku

Online půjčky bez osobních kontaktů jsou dobré v tom, že o tuto půjčku si zažádáte jednodušše přes internet. Stačí mí funkční počítač a připojení k internetu. Vyhledáte si webové stránky vámi vybrané společnosti a na ní vyplníte jednoduchou žádost o tuto půjčky. Vše je jednoduché, rychlé a hlavně pohodlné. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte s pohodlí domova. Žádost můžete samozřejmě také podat přes telefon či mobil.

Menší online půjčky bez osobních kontaktů

Online půjčky bez osobních kontaktů jsou poskytovány především v menších částkách. Počítejte se stropem ve výši 50 000 Kč. Ale každá nebankovní společnost má strop nastavený individuálně. U větších částek už je třeba více osobních kontaktů.

SMS půjčky

Online půjčky bez osobních kontaktů jsou také někdy v podobě SMS půjček. Kdy žádost o tuto půjčku můžete zažádat jednodušše přes SMS. Případně přes internet. Poprvé jsou vám peníze vyplaceny pomocí poštovní poukážky, poprvé si můžete půjčit přes SMS půjčku maximálně 1 000 Kč. Na výběr jsou sumy 500 Kč a 1 000 Kč. Většinou jsou to nebankovní půjčky nebo půjčky od soukromých osob hned.