Půjčky od soukromých investorů jsou půjčky, které poskytují ze svých peňez různí soukromí investoři. Půjčky od soukromých investorů jsou často bez prověřování registrů dlužníků a jsou často poskytovány velmi rychle a mnohdy vypláceny přímo v hotovosti na ruku.

Soukromí investoři

Půjčky od soukromých investorů poskytují soukromí investoři. Soukromí investoři, tak chtějí zhodnoti svoje volné peníze. Půjčují tedy lidem menší částky a vydělávají na vysokých úrocích. Soukromí investoři jsou často zajištění lidé, kteří jsou tzv. za vodou a chtějí nějakým způsobem zhodnocovat své volné peníze.

Půjčky od soukromých investorů bez registru

Půjčky od soukromých investorů jsou vždy bez prověřování registru dlužníků. Do registru dlužníků jste se mohli dostat, pokud jste měli problémy se splácením svých předchozích úvěrů či půjček. Stačí pár opožděných splátek či si spléci variabilní symbol a už jste v registru dlužníků. A pokud jste v registru dlužníků, tak už nemáte šanci s žádostí o půjčku uspět u klasické banky. A musíte se tak obracet na nebankovní společnosti či soukromé investory z nebankovního sektoru. A taková pujčka na směnku na ruku bývá dosti drahá.

Soukromí investoři vystavují své nabídky v inzerátech

Nabídky na různé půjčky od soukromých investorů můžete najít v klasických inzertních tištěných novinách. V dnešní době ale lidé hledají na různých speciálních inzertních půjčkových serverech, kde se nabízí pouze půjčky či úvěry. Nabídek na různé půjčky od soukromých investorů je tam opravdu hodně. Vy si však dobře nabídky projděte a vyberte si půjčku s těmi nejvýhodnějšími podmínkami.

Půjčování od soukromých investorů

Vždy mějte na paměti, že půjčky od soukromých investorů patří k méně výhodným půjčkám. Jsou to velmi drahé půjčky, je tam vysoký roční úrok a RPSN. Hrozbou také často bývají různé tvrdé sankční poplatky, které vás mohou dostat do ještě větších problémů. Nikdy nepodepisujte smlouvy s rozhodčí doložkou.